Ceturtdiena, 28.marts

redeem Ginta, Gunda, Gunta

Kamaniņu stafetē Latvijai ceturtā vieta

© Scanpix

Pasaules kausa izcīņas 6. posmā kamaniņu sportā šodien Vinterbergas trasē Vācijā komandu stafetes sacensībās Latvija izcīnīja ceturto vietu.

Latvijas komandas sastāvā šodien startēja Elīza Tīruma un Inārs Kivlenieks, kā arī brāļi Andris un Juris Šici, kuri par 0,676 sekundēm atpalika no uzvarētājiem Vācijas kamaniņu sportistiem.

Otro vietu komandu stafetē izcīnīja Austrija, kas no Vācijas atpalika par 0,544 sekundēm, bet trešo vietu ieguva Krievija, kas uzvarētājai zaudēja 0,610 sekundes.

Atgādinām, ka šodien dāmu sacensībās astoto vietu ieguva Elīza Tīruma, bet Ulla Zirne ierindojās 20. pozīcijā. Sestdien divnieku ekipāžu konkurencē brāļi Šici izcīnīja bronzas medaļas, bet Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ieņēma septīto vietu. Savukārt vīriešu sacensībās Kivlenieks ieguva 26. vietu, bet Riks Kristens Rozītis ierindojās 30. pozīcijā.

Pasaules kausa 7. posms nākamās nedēļas nogalē risināsies Lillehammerē (Norvēģija), bet 14. un 15. februārī Siguldā notiks pasaules čempionāts.