Trešdiena, 17.aprīlis

redeem Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

Šmits un Samoilovs spēlēs U-19 pasaules čempionāta 1/4 finālā

© FIVB

Kipras pilsētā Larnakā notiekošajā pasaules U-19 pasaules čempionātā starp astoņām labākajām komandām iekļuvis Latvijas duets Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits.

Grupu turnīrā Mihails un Kristaps spēja apspēlēt Nīderlandes un Irānas komandas, bet vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret pludmales volejbolistiem no Vācijas. Otrā vieta grupā deva arī vietu starp 24 spēcīgākajiem duetiem.

Tas nozīmēja spēlēšanu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā, kur latviešiem pretiniekos bija Losons un Brauns. Latvijas duets aizvadīja divus pietiekami stabilus setus un izcīnīja panākumu ar 21:19, 21:16.

Astotdaļfinālā mūsējie spēkojās ar Brazīlijas pludmales volejbolistiem Felipi un Pisko. Pēc uzvarēta pirmā seta ar drošu 21:17 sekoja pamatīga intriga otrajā un zaudējums ar 23:25. Arī izšķirošajā setā spēle ritēja punkts punktā un galotnē Mihails un Kristaps nodrošināja panākumu ar 18:16.

Ceturtdaļfinālā mūsējie spēlēs pret spāņiem Himenesu un Hertu. Precīzs spēles laiks vēl nav zināms.