Pasečņiks izceļas "Gran Canaria" rekorduzvarā pār Šmitu

© acb.com

Latvijas basketbolisti svētdien, 23. oktobrī, sacenšas Spānijā, Turcijā, Vācijā un Itālijā.

Spānija

“Gran Canaria” (1-4, #14) svinēja uzvaru ar lielāko pārsvaru kluba vēsturē (+51), savā laukumā pārspējot Madrides apgabala komandu “Fuenlabrada” (1-4, #16) ar rezultātu 111:60 (27:11, 26:19, 33:20, 25:10). Pirms svētdienas spēles salinieki piedzīvoja četrus zaudējumus pēc kārtas.

Anžejs Pasečņiks 12:19 minūtēs trāpīja visus metienus no spēles. Centra spēlētājs guva astoņus punktus (2p 2/2, 3p 1/1, 1p 1/4), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, vienu reizi kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, ieguva +/- rādītāju 15 un nopelnīja otro labāko lietderības koeficientu 16

Fuenlabradas spēka uzbrucējs Rolands Šmits 20:36 minūtēs atzīmējās ar četriem punktiem (2p 2/6, 3p 0/2, 1p 0/1), vienu atlēkušo bumbu, vienu kļūdu, vienu piezīmi, diviem izprovocētiem pārkāpumiem un lietderības koeficientu -2.

Pako Kruss viesu rindās guva 10 punktus un divas reizes kļūdījās, bet Ludvigam Hokansonam astoņi punkti un trīs kļūdas. Uzvarētāju labā Sasu Salins izcēlās ar četriem tālmetieniem un 18 punktiem.