redeem Bārbala, Līksma

arrow_right_alt Sports \ Hokejs

KHL: Bārtulim debijā otrs lielākais spēles laiks un uzvara

© F64

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē šodien ar uzvaru Kazahstānas komandas Astanas „Baris” sastāvā debitēja Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis.

„Baris” hokejisti savā laukumā ar 1:0 papildlaikā pieveica Novokuzņeckas „Metallurg” komandu, bet ar 52. numuru spēlējošais Oskars Bārtulis laukumā pavadīja 25 minūtes un 32 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. 27 gadus vecais latviešu aizsargs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

Vienīgos vārtus mačā papildlaika 4. minūtē guva amerikāņu uzbrucējs Brendons Bočenskis, bet slovāku vārtsargs Jans Laco atvairīja visus 29 metienus.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā „Baris” komanda pārtrauca trīs spēļu zaudējumu sēriju un ar 13 punktiem deviņās spēlēs pakāpās uz ceturto vietu.

Šodien KHL regulārā čempionāta spēli aizvada arī Harija Vītoliņa vadītā Maskavas „Dinamo” komanda, kurā spēlē Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.