Sestdiena, 18.maijs

redeem Ēriks, Inese, Inesis

arrow_downwardPajautā astrologam

Aprīļa lielāko daļu Saule atrodas Auna zodiaka zīmē, bet 20. aprīlī ieiet Vērsī.
28.mar 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Man dzīvē nemaz neveicas. Ilgi klīdu pa kopmītnēm, līdz 2008. gada aprīlī paņēmu kredītu, lai nopirktu dzīvokli. Tagad samaksāt ir ļoti problemātiski. Lai varētu tikt cauri, ņēmu mazos kredītus, un nu esmu pilnīgā purvā. Atmaksāt tos nevaru. Man draud, ka atņems visu, izliks uz ielas. Veselība tādēļ pavisam sabojāta, dzīvoju tikai ar nervu zālēm. Naktīs gulēt nevaru. Mēģināju izīrēt – kā pret sienu. Personīgā dzīve pilnīgi neveiksmīga. Precējusies neesmu. Darbā, kas kādreiz patika, tagad neredzu jēgu, jo izglītība Latvijā tiek nīcināta, kā vien var. Nav nekāda gandarījuma strādāt, jo pārsvarā apkārt pilnīgs trulums (par algu vispār nav ko runāt – labākajā gadījumā tas ir miršanas pabalsts). Vai ir vispār kāda izeja? Esmu dzimusi 1958. gadā, Svaru zīmē. Ar cieņu, Ineta
15.mar 2013 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Pavasara atmodas laiks
1.mar 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Lūdzu, izskaidrojiet, kas īsti ir zodiaks un kas horoskops. Kā tos veido, un ko tie nosaka? Pāvels
1.mar 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Šobrīd man ir aktuāls viens jautājums. Vēlētos uzzināt, vai tuvākajā laikā atradīšu darbu? Esmu darba meklējumos jau vairāk nekā pusgadu, kopš augstskolas beigšanas, bet līdz šim nav bijuši nekādi panākumi. Esmu dzimusi 1989. gadā, Lauvas zīmē. Katrīna
1.mar 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Vai mums varētu izveidoties nopietnas attiecības? Vai ir kādi šķēršļi? Man viņš patiešām ļoti iekritis sirdī. Esmu dzimusi 1988. gadā Zivju zīmē. Viņš – 1987. gadā, Lauvas zīmē. Sandra
1.mar 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Izskaidrojiet, lūdzu, ko izsaka mašīnas numuru cipari 12 07. Vai ir kāda nozīme šai kombinācijai? Jānis
8.feb 2013 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Vai sekmīgi pabeigšu devīto klasi, un kāda profesija man visvairāk būtu piemērota? Esmu dzimis 1995. gadā Ūdensvīra zīmē. Andris
8.feb 2013 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Pēc horoskopa esmu Ūdensvīrs (dzimusi 1972. gadā) un mans draugs – Strēlnieks (dzimis 1968. gadā). Draudzējamies apmēram piecus gadus. Turamies kopā galvenokārt seksuālās saderības dēļ. Draugs lieto alkoholu. Neredzu tālāku izaugsmi mūsu nākotnē. Vēlos dzīvē kaut ko vairāk, bet baidos no vientulības. Vai man ir lemts dzīvē atrast otru cilvēku? Laila
8.feb 2013 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Man ir 24 gadi (Saules zīme – Vērsis). Pavasarī beigšu augstskolu, taču iekšējās sajūtas saka, ka vajadzētu mācīties tālāk. Ir doma mēģināt maģistrantūrā tikt ārzemēs. Manu profesiju var pieskaitīt pie radošām. Kā izskatās manas astroloģiskās kombinācijas? Dace
15.dec 2012 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Vēlos zināt, vai man nākotnē ir paredzēta karjeras izaugsme vai darba maiņa. Esmu dzimusi 1964. gadā, Lauvas zīmē. Paldies par atbildi. Maruta
15.dec 2012 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Strādāju par šoferi, bet pazaudēju darbu. Bija avārija, un man atņēma tiesības. Tad arī sieva aizbēga no manis. Vai viņa atgriezīsies? Teica, ka – nekad! Bērni apciemo. Vai darbu atradīšu? Dzimšanas gads 1965., Vērša zīmē. Pulksteņa laiku zinu aptuveni – plkst. 10.00 no rīta. Ar cieņu,V.
15.dec 2012 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Nu jau kādu laiku kopā ar draudzeni domājam, ka vajadzētu taisīt savu uzņēmumu. Ir sarunāta tikšanās ar banku, lai apspriestu kredīta saņemšanu. Mani māc bažas, vai viss izdosies un vai beigu beigās nepaliksim zaudētājos. Viss izklausās tik skaisti, savs uzņēmums, pats sev priekšnieks, pats plāno savu laiku. Gribētu zināt, ko astroloģija vēsta par maniem plāniem. Esmu dzimusi 1991. gadā, Mežāzis. Līga
22.nov 2012 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Manam vīram piedāvā darbu ārzemēs – Maskavā. It kā tiek piedāvāta laba alga un citi nosacījumi, tomēr – strādāt Krievijā – tas rada zināmas šaubas, vai pieņemt šo piedāvājumu. Vismaz, cik ir dzirdēts – sadzīviskie apstākļi un dzīves līmenis, cilvēku attieksme tur nav tā labākā. Arī ģimenei ilga atšķirtība – tas būtu liels slogs. Mans vīrs pēc horoskopa ir Cūkas gadā dzimis Lauva. Anna
22.nov 2012 Sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa
Avīzēs horoskopos raksta muļķības. Vai jūs tiešām domājat, ka visiem Auniem vai Lauvām diena (mēnesis, gads) būs vienādi? Kārlis
9.nov 2012 Guna Kārkliņa
Vēlos uzzināt, kādas būs attiecības ar vīru – paliksim kopā vai izšķirsimies? Es esmu Skorpions, vīrs Strēlnieks. Jautrīte
9.nov 2012 Guna Kārkliņa
Man gaidāms tiesas process – vai tas notiks, vai mans pretinieks no tā atteiksies? Ja tiesas process notiks, vai ir man izredzes tajā uzvarēt? Esmu pēc horoskopa Jaunava. Maija
9.nov 2012 Guna Kārkliņa
Kādā Mēness fāzē labāk uzsākt diētu? Eleonora
8.nov 2012 Guna Kārkliņa
Paklausot mammas ieteikumam, aizgāju mācīties par pavāri, taču tagad arvien biežāk domāju – vai tā ir mana īstā profesija. Kas redzams manā horoskopā? Kas man būtu piemērots? Mani dati: 11.09.1990. Linda
8.nov 2012 Guna Kārkliņa
Labdien! Šobrīd studēju, rit pēdējais mācību gads. Ir ārkārtīgi grūti savienot mācības ar darbu. Skola atļāva brīvo apmeklējumu, bet ieskaites un eksāmeni tāpat jākārto. Brīžiem gribas atmest visam ar roku un braukt uz ārzemēm, kur jau iepriekš esmu dzīvojis. Vai astroloģiski redzams, kā būtu labāk? Esmu dzimis 1991. gada 6. aprīlī. Kristaps
8.nov 2012 Guna Kārkliņa