Piektdiena, 26.aprīlis

redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

"Dinamo" zaudē spēlē ar Soču kluba hokejistiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien Rīgas "Dinamo" izbraukumā ar 2:4 zaudēja Soču kluba hokejistiem. Vārtus "Dinamo" labā guva Čejs Genovejs un Linuss Videls.

Spēle sākās ar rīdzinieku pārsvaru, taču rezultātā "Dinamo" hokejistu nelielais pārākums neizpaudās. Ierasto aktivitāti demonstrēja arī ceturtā maiņa, tikmēr rezultātu atklāja mājinieki – 15. minūtē ar spēcīgu tālšāvienu Jakubu Sedlāčeku pārspēja Ņikita Ščitovs. Pirmā perioda beigās Marcels Hosa atstāja rīdziniekus mazākumā, bet Ščitovs 14 sekundes līdz pārtraukumam dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Otrā perioda sākumā "Dinamo" atkal pārņēma iniciatīvu, spēja izturēt arī mazākumu, tomēr ripa Tomaša Peperles vārtos nelidoja. Tā vietā laukuma saimnieki panāca jau 3:0 – savā debijas spēlē precīzs bija Raiens Vitnijs, kurš otrajos vārtos piedalījās ar rezultatīvu piespēli.

Trešajā periodā "Dinamo" uzbrukumu epizodiski iztraucēja pašu spēlēšana mazākumā, bet pašā trešdaļas izskaņā viesiem tomēr radās vēl pēdējā iespēja. Māra Bičevska nopelnīts noraidījums sarūpēja "Dinamo" vēl vienu vairākumu, un rīdzinieku treneri reaģēja zibenīgi, pēc pusminūtes pārtraukuma nomainot Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju. Šoreiz "Dinamo" pietika ar deviņām sekundēm, lai realizētu vairākumu – precīzs bija Čeja Genoveja metiens.

"Dinamo" ofensīva turpinājās, un nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz spēles beigām vārtu priekšā labi pacīnījās Linuss Videls – 2:3. Ar tukšiem vārtiem ilgi nesodīti rīdzinieki tomēr nepalika – Iļja Krikunovs 59. minūtē guva ceturtos vārtus Soču komandai, izšķirot mača likteni.

Ar šo zaudējumu pārtrūka "Dinamo" uzvaru sērija – panākumi izcīnīti iepriekšējos trijos mačos pēc kārtas. Rīdzinieki izbraukumu turpinās piektdien ar spēli pret Jāni Spruktu un Jaroslavļas "Lokomotiv", bet svētdien četru spēļu sēriju noslēgs pret Podoļskas "Vityaz".

KHL regulārā sezona, 29. oktobris

"Sochi" - "Dinamo" 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)

Vārti: 14:06 Ščitovs (Pautovs, Ļudučins) 1:0, 19:46 Ščitovs (Petersons, Vitnijs, vair.) 2:0, 37:14 Vitnijs (Ščitovs, Petersons) 3:0, 55:55 Genovejs (Videls, vair.) 3:1, 57:39 Videls (Cibuļskis) 3:2, 58:49 Krikunovs (Petersons, Ignatuškins) 4:2.

Metieni: 30:33.

Soda minūtes: 10:14.

Vārtsargi: Tomāšs Peperle - Jakubs Sedlāčeks.

Rīgas "Dinamo" sastāvs: Jakubs Sedlāčeks (Edgars Masaļskis); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Georgijs Pujacs; Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Miķelis Rēdlihs, Marcels Hosa - Pjotrs Ščastļivijs - Linuss Videls, Gints Meija - Māris Bičevskis - Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis - Juris Upītis - Gunārs Skvorcovs.