Otrdiena, 30.aprīlis

redeem Liāna, Lilija

Divām Īrijas basketbola komandām liek pārspēlēt pēdējās 0,3 sekundes no spēles

© Pixabay

Divām basketbola komandām Īrijā pēc strīda ir jāizspēlē atlikušās 0,3 sekundes no pagaidām neizšķirta mača vietējās līgas ceturtdaļfinālā.

Limerikas "Sport Eagles" savā otrās līgas ceturtdaļfinālā 23. martā uzvarēja Portlauāzas "Panthers" ar 80:78.

Tomēr „Eagles” uzvaras punktus guva no soda metieniem, kas tika piešķirti, pēc pēdējā skaņas signāla mača noslēgumā.

Pēc spēles pretinieku komanda tiesneša lēmumu pārsūdzēja, apgalvojot, ka soda metienus nevajadzēja piešķirt vispār, tā kā jau bija atskanējis beigu skaņas signāls.

Divas dienas vēlāk Nacionālās līgas komiteja (NLC) informēja Portlauāzas „Panthers”, ka laukuma tiesneša lēmumus nevar atcelt un rezultāts paliks spēkā.

Savukārt pēc vēršanās Nacionālajā apelāciju komitejā (NAC), tika pieņemts lēmums pārspēlēt pēdējos strīdīgos mirkļus mačā 0,3 sekunžu garumā.