Sestdiena, 4.maijs

redeem Vijolīte, Viola, Vizbulīte

arrow_downwardPajautā astrologam

Oktobris ved mūs arvien dziļāk rudenī. Lielāko daļu mēneša Saule atrodas harmoniju mīlošajā Svaru zīmē, bet 23. oktobrī to nomaina Skorpions – ar dziļām un eksistenciālām tēmām.
30.sep 2016 -, Guna KĀRKLIŅA, žurnāls Praktiskā Astroloģija
No 25. marta līdz pat 13.augustam pamīšus vairāku planētu retrogrādās kustības ietekmē tiks bremzēta ilgtermiņa attīstība, tādēļ jāizvairās no jaunu uzņēmumu dibināšanas, svarīgiem aizsākumiem, būvniecības uzsākšanas, līgumu slēgšanas, nozīmīgu pirkumu iegādes un jauna darba pieņemšanas, vēsta Astrobizness.lv biznesa astrobiļetens.
21.mar 2016 Portāls nra.lv
Patlaban saimniekošanai nav īsti labvēlīgs periods un arī eiro ieviešanas plusi un mīnusi vērtējami piesardzīgi. Astroloģiskās prognozes Latvijai vēsta, ka labklājība varētu pieaugt pēc apmēram diviem gadiem.
14.mar 2014 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
AUNS
31.jan 2014 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Eksistē virkne dažādu horoskopu – dalījums pēc tā dēvētajām Saules jeb zodiaka zīmēm, pēc austrumu gadu simboliem, ziediem, kokiem. Praktiska pielietojuma šiem skaidrojumiem īsti nav, jo tie ir vispārīgi, tomēr – interesanti, iedvesmojoši un rosinoši.
17.jan 2014 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Jaunais gads prasīs izturību, gan pārdzīvojot eiro ieviešanu, gan sekojot līdzi kārtējam teijāterim mazāk Eiroparlamenta, vairāk – Saeimas vēlēšanās. Nu, un jāstrādā arī būs kā zirgiem, bet dažiem, kas sajutīs plašumu dvēselē, var izdoties savā radošajā garā kļūt par spārnotiem Pēgasiem.
21.dec 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Man gandrīz vienmēr ir bijuši samērā labi ienākumi. Taču vienmēr finansiālā situācija ir nestabila, t. i., vai nu paliek kāds nesamaksāts rēķins, vai bērniem nav, par ko nopirkt zābakus. Ir arī hipotekārais kredīts un divi patēriņa kredīti. Taču pie maniem ienākumiem būtu jāpietiek gan kredītiem, gan arī vismaz elementārai dzīvošanai. Nesen aizgāju no laba darba, jo vēlējos darboties savā uzņēmumā. Tā kļuvu par īpašnieci uzņēmumam, kas nedarbojas, un tagad sniedzu grāmatvedības pakalpojumus. Protams, biju gatava, ka ienākumi būs zemāki. Esmu ar mieru paknapināties. Taču pastāv bažas, vai uzņēmums būs veiksmīgs un nākotnē būs vismaz stabilāka finansiālā situācija gan uzņēmumam, gan man. Tādēļ vēlos uzdot šādus jautājumus – vai pastāv kāda iespēja, ka izkļūšu vismaz no daļas parādu un ko varu darīt situācijas labā? Vai mans uzņēmums būs veiksmīgs? Tāpat arī vēlos dibināt vēl vienu uzņēmumu, kas darbosies IT jomā. Vai pastāv cerība, ka šie sniegtie pakalpojumi būs kādam vajadzīgi? Esmu dzimusi 1975. gadā Ūdensvīra zodiaka zīmē. Inga
13.dec 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Īsā laika posmā zaudēju visus savus mīļos – tēti, mīļoto vīrieti, mammu un tad uzreiz brālīti. Paliku viena pati. Mantojumā saņēmu vecāku māju, kura atrodas tālākā pilsētā, bet mans darbs ir Rīgā, kur īrēju dzīvokli. Darba maiņa notika 2009. gadā. Strādāju savā profesijā, bet tiku atlaista no darba štatu samazināšanas rezultātā. Saprotu, ka dzīve starp divām pilsētām ir par grūtu un arī neatbilst manām finansiālajām iespējām. Būtībā 45 gadu vecumā es sāku savu dzīvi pilnīgi no jauna – sāku mācīties dzīvot viena, apguvu jaunu profesiju, saskāros ar veselības problēmām. Esmu mēģinājusi sakārtot savu personīgo dzīvi un atrast darbu savā profesijā – bet diemžēl neveiksmīgi, ir sajūta, ka es mēģinu atvērt durvis, kurām nezinu kodu. Vēlos pajautāt, vai es varu aizvērt durvis uz pagātni un izveidot jaunas attiecības? Vai man būs iespēja strādāt un dzīvot dzimtas mājās? Esmu dzimusi 1966. gadā Vēža zīmē. Ināra
8.nov 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Šobrīd dzīvoju ārzemēs, viena audzinu savu meitiņu, jo ar bērna tēvu izšķīrāmies jau februārī. Neliek mieru doma braukt mājās, uz Latviju, bet bail, vai pēc tam nemeklēšu ceļu atpakaļ. Sakiet, lūdzu, kā būtu, ja es nākamā gada sākumā pārceltos uz dzīvi Latvijā? Kā būtu ar darbu un dzīvesvietu? Vēlos pajautāt arī par privāto dzīvi. Vai man būs iespēja kādreiz satikt otro pusīti vai visu laiku būšu viena? Esmu dzimusi 1990. gadā Zivju zīmē. Annija
8.nov 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Es pēc zodiaka zīmes esmu Mežāzis. Gribu izvēlēties sev kādu akmeni talismanu. Kas man vislabāk derētu? Laura
23.aug 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Labdien! Saprotu, ka katram ir sava sūtība un prioritātes, tomēr vēlos pajautāt. Man ļoti rūp viss, kas saistās ar mājām un ģimeni. Draugi reizēm saka, ka es ar savām rūpēm pārspīlēju. Vai tas ir kāds karmiskais uzdevums? Esmu dzimusi 1975. gadā Lauvas zīmē. Valda
23.aug 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Gribēju iet pie astrologa, bet man prasa dzimšanas laiku. Pulksteni nezinu, mamma arī neatceras. Ko darīt? Juris
12.jūl 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Man ir saskarsmes problēmas ar meitu. Viņa ir ļoti jūtīga pret manu garastāvokli, izteikumiem, noskaņojumu. Bērna bļaušana, niķošanās, nepacietība, nevēlēšanās paspēlēties vienai parādās tikai attiecībās ar mani, ar tēvu un vecvecākiem nekā tāda nav. Kad esam kopā, bērns burtiski izmainās. Kā mums abām draudzīgi sadzīvot? Es esmu dzimusi 1975. gadā Strēlnieka zīmē, meita – 2010. gadā Svaru zīmē. Sarmīte
12.jūl 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Horoskopi jūnijam. Sagatavojusi Guna Kārkliņa, žurnāla Praktiskā Astroloģija galvenā redaktore, sertificēta astroloģe.
31.mai 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Man ir doma sākt savu biznesu, detaļās nestāstīšu. Faktiski ir jau uzrakstīts projekts, lai iegūtu finansējumu. Tā kā dzīvoju pie vecākiem, nākas noklausīties smadzeņu skalošanu, ka esmu par jaunu, ka privāts bizness ir nestabils, ka nodegšu. Kas redzams manā astrokartē? Esmu dzimis 1991. gadā Mežāža zīmē. Mareks
17.mai 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Kā veidosies attiecības ar mīļoto cilvēku, ar kuru dzīvoju kopā desmit gadus, un kā veidosies viņa profesionālā karjera? Es esmu dzimusi 1939. gadā Vēža zīmē, viņš 1933. gadā Lauvas zīmē. Ar cieņu, Rita
17.mai 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Mans mazdēls šogad beidz 9. klasi. Sekmes skolā ir labas, bet viņš kategoriski atsakās iet vidusskolā. Viņš vēlas mācīties tehnikumā. Tur var apgūt arī vidusskolas kursu un pēc tam stāties augstskolā. Lūdzam jūsu padomu profesijas izvēlē. Mazdēls dzimis 1997. gadā Mežāža zīmē. Ar cieņu, Baiba
10.mai 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Mani interesē, kad mums varētu pieteikties bērniņš? Esmu dzimusi 1980. gadā Dvīņu zīmē, vīrs 1980. gadā Lauvas zīmē. Ivita
3.mai 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Patlaban man ļoti aktuāla ir darba tēma. Kopš pagājušā gada septembra esmu bezdarbnieces statusā (sakarā ar pēdējās darbavietas likvidāciju). Visu šo laiku meklēju jaunu darbu, atsaucoties uz izsludinātajām vakancēm darba meklētāju portālos, bet atsaucības no potenciālo darba devēju puses praktiski nekādas. Ko es daru nepareizi? Vai pieļauju kādas kļūdas? Vai tuvākajā laikā pastāv iespēja uzsākt jaunas un ilglaicīgas darba attiecības? Esmu dzimusi 1967. gadā Auna zīmē. Dita
3.mai 2013 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Žurnāla Praktiskā Astroloģija komanda aizvadītajā sestdienā kopā ar lasītājiem devās uz Ventspili – uz sarunu par astronomiju.
13.apr 2013 Antra Gabre